Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 2:

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Utworzono dnia 25.06.2020

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl pragnie zaprosić na II odsłonę konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii". Przeznaczony jest on dla osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Konkurs startuje już w piątek 26 czerwca, potrwa on aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, do laureatów trafią liczne wartościowe nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 90 atrakcyjnych zestawów z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do zabawy i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Konkurs będzie się składał z 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy rywalizować będą w pięciu grupach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik poprawnie rozwiąże, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Zapraszamy również do aktywnego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie przeprowadzimy dodatkowy konkurs niespodziankę.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html . Nagrody otrzyma co najmniej 90 uczestników konkursu "Wakacyjny Mistrza Ortografii". 75 nagród przyznamy podczas rozgrywek w etapach, a 15 w Wielkim Finale. Cały czas zgłaszają się do nas nowi sponsorzy, dlatego nie wykluczamy powiększenia liczby nagród.

Do zobaczenia na Dyktanda.pl

 

Grzegorz Wach & Sebastian Pawełczyk
Dyktanda.pl

 

czytaj dalej... na temat: ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

MAGICZNE GWIAZDKI

Utworzono dnia 22.06.2020

WYNIKI KONKURSU

Utworzono dnia 08.06.2020

Dnia 1 czerwca 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Klukach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "MAMA I JA". Jury konkursowe postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom nagrody. Według ilości polubień lista zwycięzców przedstawia się następująco:
I miejsce: Praca nr 1 (Julian Irzykowski), Praca nr 3 (Wojtek Irzykowski), Praca nr 2 (Julia Irzykowska).
II miejsce: Praca nr 4 (Oliwia Wlazłowska), Praca nr 7 (Tola Staszewska).
III miejsce: Praca nr 6 (Iga Staszewska), Praca nr 5 (Marcel Wlazłowski).
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

czytaj dalej... na temat: WYNIKI KONKURSU

WARSZTATY KULINARNE CZĘŚĆ 6

Utworzono dnia 18.05.2020

Oto kolejna część warsztatów kulinarnych. W ramach realizowanego projektu współfinansowanego przez Lokalną Grupę Działania „Kraina Wielkiego Łuku Warty”  poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Koło Gospodyń Wiejskich w Klukach przygotowało dla Państwa film prezentujący kolejne przygotowania do wspólnego grilowania. 

FILM W ZAŁĄCZNIKU czytaj dalej...

czytaj dalej... na temat: WARSZTATY KULINARNE CZĘŚĆ 6

Jarmark Świąteczny

Jarmark Świąteczny

Mikołajkowe spokanie

Mikołajkowe spokanie

 

Witamy serdecznie na stronie GOK w Klukach. Miło nam, że jesteś naszym gościem. Mamy nadzieję, iż spodoba Ci się nasza witryna. Znajdziesz tu informacje dotyczące zarówno GOK-u, jaki i gminy Kluki. Dowiesz sie o realizowanych przez nas projektach, pomysłach, wydarzeniach, imprezach. Liczymy, że od dziś będziesz częstym gościem na tej witrynie...

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny