Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 2:

UWAGA KONKURS

Utworzono dnia 11.10.2021

REGULAMIN KONKURSU ORAZ OŚWIADCZENIA W ZAŁĄCZNIKACH czyta dalej ...

czytaj dalej... na temat: UWAGA KONKURS

NABÓR INSTRUKOTRA

Utworzono dnia 06.08.2021

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Klukach ogłasza nabór na stanowisko instruktora nauki śpiewu oraz języka angielskiego..

INSTRUKTOR NAUKI ŚPIEWU:

Umowa zlecenie na prowadzenie zajęć z dziećmi oraz z seniorami.

Wymagania: wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem do prowadzenia zajęć muzycznych, umiejętność pracy w zespole, sumienność, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy.

INSTRUKTOR NAUKI  JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

Umowa zlecenie na prowadzenie zajęć z dziećmi.

Wymagania: wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem do prowadzenia zajęć nauki języka angielskiego, umiejętność pracy w zespole, sumienność, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – 512 303 906  lub osobisty w biurze GOK.

 

czytaj dalej... na temat: NABÓR INSTRUKOTRA

GWIAZDA FESTIWALU CHLEBA I MIODU

Utworzono dnia 09.08.2021

Zespół disco polo Maxel

Grupa powstała w grudniu 1993 roku w Prostkach k/Ełku.

W roku 1995 ukazał się w TV Polsat pierwszy teledysk do utworu "Tylko ty". W następnej kolejności ukazały się teledyski: "Tańczmy z cyganami", Uśmiechnij się", "Nie zabieraj mi strun", "Lekcja miłości".

Latem 1997 roku do zespołu dołączyli: Paweł Kaczmarek, Dariusz Laskowski i Mariusz Kołyszko. Tego roku zespół rusza w swoją pierwszą podróż do USA, Niemiec i Belgii.

Kolejny dorobek zespołu to płyty "Już nie jesteś sam" i "Zaufaj mi". Do utworów z tych płyt zostały nakręcone wideoklipy między innymi: "Zatrzymać lato", "Letni czas", "Pożegnanie", „Zaufaj mi", „Już nie jesteś sam".

Obecnie boysband tworzą: Bogdan Kukier, Piotr Modzelewski, Dominik Golak, Marcin Gręś i Damian Choma.

Źródło http://www.maxel-discopolo.pl/

czytaj dalej... na temat: GWIAZDA FESTIWALU CHLEBA I MIODU

GWIAZDA FESTOWALU CHLEBA I MIODU

Utworzono dnia 09.08.2021

Biesiadno-coverowe show Dariusza Nowickiego

Darek Nowicki to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy specjalizujący się w muzyce rozrywkowej. Karierę rozpoczął w słynnym Teatrze Rozrywki w Chorzowie, gdzie wraz ze szkolnymi kolegami Ryszardem Riedlem (Dżem) oraz Mirosławem Bregułą (UNIVERSE) wystąpił w wielkim widowisku muzycznym K. Gartner i E. Brylla „Pozłacany Warkocz”. Nad jego głosem czuwają takie sławy jak np. Renata Danel, Norbert Blacha, Juliusz Kamil Kuźnik. W chórkach nagrań studyjnych wokalisty występują gwiazdy polskiej estrady: Kasia Klich, Kuba Badach, Kamil Kuźnik, Justyna Dziuba, a także wielu innych. Jego tekściarzem jest Julian Matej.

Artysta wydał ponad 20 albumów (9 otrzymało status złotej płyty, a jeden krążek pokrył się platyną). Można go było zobaczyć w znanych polskich zespołach. To też zdobywca wielu nagród lub wyróżnień na festiwalach w kraju i za granicą. Nowicki występował na wszystkich kontynentach, grając dla Polonii, która nazwała go „Ambasadorem Polskiej Piosenki Najchętniej Słuchanej”. Jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Artystów Wykonawców Muzyki Rozrywkowej. W pełni zasługuje na sympatię już dwóch pokoleń miłośników polskiej piosenki.

Źródło http://www.paprocka.com.pl/artysci/biesiady/5-darek-nowicki

 

czytaj dalej... na temat: GWIAZDA FESTOWALU CHLEBA I MIODU

 

Witamy serdecznie na stronie GOK   w Klukach. Miło nam, że jesteś naszym gościem. Mamy nadzieję,     że spodoba Ci się nasza witryna. Znajdziesz tu informacje dotyczące zarówno GOK-u, jaki i gminy Kluki. Dowiesz sie o realizowanych przez nas projektach, pomysłach, planach, wydarzeniach, imprezach. Liczymy,    że od dziś będziesz częstym gościem    na tej witrynie...

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny