Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 4:

ZAJĘCIA TEATRALNE

Utworzono dnia 01.10.2020

Pierwsze zajęcia teatralne za nami. Pani Ola, instruktor grupy teatralnej, w sposób ciekawy i aktywny pracowała z uczestnikami, którzy z zaangażowaniem wykonywali szereg ćwiczeń wspomagających pracę z pamięcią i głosem. Wszyscy chętnie brali udział w odgrywaniu scenek. Śmiechom i zabawie nie było końca. Dzieciom bardzo spodobały się warsztaty teatralne i z niecierpliwością czekają na kolejne. Zapraszamy wszystkie chętne osoby małe i duże na kolejne zajęcia w środę na godz. 17.30.

czytaj dalej... na temat: ZAJĘCIA TEATRALNE

PALCEM PO MAPIE

Utworzono dnia 01.10.2020

W dniu wczorajszym odbyły się zajęcia z cyklu " Palcem po mapie". Było ciekawie, twórczo i wesoło. Szkoda tylko, że tak mało uczestników wybrało się z nami w pierwszą podróż Na szczęście nie pojechaliśmy daleko:) zostaliśmy w Polsce. Podczas zajęć dzieci tworzyły swoje własne "paszporty" i flagę Polski. Poznały symbole narodowe, wysłuchały hymnu oraz rozwiązywał zagadki o naszej Ojczyźnie. Był czas na wspólne rozmowy i opowieści o miejscach, które dzieci odwiedziły podczas wakacji. Liczymy, że na kolejnej wyprawie będzie nas więcej. Zapraszamy w kolejną środę na 16.00

czytaj dalej... na temat: PALCEM PO MAPIE

PEŁNI ŻYCIA I MĄDROŚCI

Utworzono dnia 01.10.2020

W ramach realizowanego programu profilaktycznego pod nazwą "Pełni życia i mądrości" Gminny Ośrodek Kultury przeprowadził warsztaty profilaktyczne oraz zorganizował wycieczkę do Sandomierza. Uczestnikami programu byli mieszkańcy z terenu gminy Kluki. Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział w projekcie.

czytaj dalej... na temat: PEŁNI ŻYCIA I MĄDROŚCI

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA TEATRALNE

Utworzono dnia 28.09.2020

Przypominamy o spotkaniu Grupy Teatralnej 30. 09. 2020 r. (środa) o godzinie 17.30. Zajęcia prowadzić będzie młoda, energiczna pasjonatka teatru i sztuki, studentka wydziału produkcji teatralnej i organizacji widowisk Aleksandra Łabędzka. Zachęcamy i zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w zajęciach.

czytaj dalej... na temat: ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA TEATRALNE

WAŻNA INFORMACJA

Utworzono dnia 28.09.2020

Informujemy, że został zmieniony termin zajęć AEROBIKU (zmiana dotyczy już wtorkowych zajęć). Aerobik odbywać się będzie w każdą środę od godziny 17.30.

czytaj dalej... na temat: WAŻNA INFORMACJA

ZAJĘCIA MUZYCZNE

Utworzono dnia 28.09.2020

Gminny Ośrodek Kultury w Klukach zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia muzyczne. Spotkanie organizacyjne 2 października 2020r. (piątek) o godzinie 17:00.

czytaj dalej... na temat: ZAJĘCIA MUZYCZNE

URODZINOWY CZWARTEK

Utworzono dnia 28.09.2020

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"...Za nami organizacja pierwszego Urodzinowego Czwartku. Mieliśmy zaszczyt gościć Maję i jej fantastycznych gości na przyjęciu urodzinowym organizowanym w Gminnym Ośrodku Kultury w Klukach. Zabawie, szaleństwom i uśmiechom nie było końca. Dziękujemy rodzicom Mai za zaufanie jakim nas obdarzyli, a Mai za wspólną zabawę. Wszystkiego najlepszego Maja od wszystkich pracowników GOK.

Chcesz zorganizować dziecku urodziny w GOK? Zadzwoń! My Ci pomożemy.

czytaj dalej... na temat: URODZINOWY CZWARTEK

WAŻNA INFORMACJA

Utworzono dnia 23.09.2020

Z radością informujemy, że powstała grupa uczestników zajęć nauki języka angielskiego. Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne w dniu 2 października 2020 roku (piątek) na godzinę 19.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Klukach (mała sala- piętro).

czytaj dalej... na temat: WAŻNA INFORMACJA

POLSKA NIEPODLEGŁA

POLSKA NIEPODLEGŁA

PEŁNI ŻYCIA I MĄDROŚCI

PEŁNI ŻYCIA I MĄDROŚCI

Jarmark Świąteczny

Jarmark Świąteczny

Mikołajkowe spokanie

Mikołajkowe spokanie

 

Witamy serdecznie na stronie GOK w Klukach. Miło nam, że jesteś naszym gościem. Mamy nadzieję, iż spodoba Ci się nasza witryna. Znajdziesz tu informacje dotyczące zarówno GOK-u, jaki i gminy Kluki. Dowiesz sie o realizowanych przez nas projektach, pomysłach, wydarzeniach, imprezach. Liczymy, że od dziś będziesz częstym gościem na tej witrynie...

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Marzec 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny