Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 5:

GODZINY PRACY GOK 7-25 CZERWCA

Utworzono dnia 31.05.2021

W zwiazku z otwarciem instytucji kultury, serdecznie zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury  w Klukach. Godziny pracy dostosowane są do oferowanych w miesiącu czerwcu zajęć, prosimy śledzić naszą stronę i zapraszamy do korzystania z proponowanej oferty.

czytaj dalej... na temat: GODZINY PRACY GOK 7-25 CZERWCA

MALI KUCHARZE- BRAWO

Utworzono dnia 28.05.2021

26 maja po długiej przerwie odbyły się pierwsze zajęcia w naszym GOK-u. Mali kucharze przygotowali pod kierunkiem instruktorów pyszne babeczki. Ponieważ był to wyjątkowy dzień oczywiście nie zapomnieliśmy o kartkach z życzeniami dla Mam z okazji Ich święta. Po zakończonych warsztatach dzieci ugościły swoje Mamy serwując ciepłe napoje i przygotowane przez siebie babeczki, a także wręczyły zrobione kartki z życzeniami. Wspólnie odśpiewały "Sto lat".

Dziękujemy wszystkim za udział w zajęciach i do zobaczenia za tydzień.

czytaj dalej... na temat: MALI KUCHARZE- BRAWO

ŻYCZENIA

Utworzono dnia 24.05.2021

W tym dniu świątecznym prosimy Mamy o osobisty odbiór swoich pociech z zajęć Mali Kucharze, ponieważ czekać będzie na  Was niespodzianka!!!

czytaj dalej... na temat: ŻYCZENIA

SIEĆ NA KULTURĘ

Utworzono dnia 14.05.2021

Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju zakwalifikowała Gminny Ośrodek Kultury w Klukach do projektu, który finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

W ramach projektu:

– pracownicy GOK podnosić będą swoje kompetencje i kwalifikacje cyfrowe poprzez udział w cyklu szkoleń. Pierwszy dzień szkolenia już za nami, kolejne odbędą się w dniach 17-20 maja 2021 r.

– swoje kompetencje cyfrowe rozwijać będą dzieci/młodzież w wieku 10-18 lat poprzez udział w atrakcyjnych bezpłatnych zajęciach cyfrowych.

– GOK zostanie wyposażony w nowy sprzęt w postaci 6 laptopów.

Wstępnie planujemy przeprowadzić zajęcia w miesiącach wakacyjnych.

Wszelkie informacje można uzyskać pod nr. tel. 512 303 906.

Liczba miejsc jest ograniczona do max. 10 uczestników!!!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE DZIECI I MŁODZIEŻ W WIEKU 10-18 LAT.

czytaj dalej... na temat: SIEĆ NA KULTURĘ

AKTUALNE ZASADY I OGRANICZENIA

Utworzono dnia 10.05.2021

Przekazujemy Państwu aktualne zasady i ograniczenia dotyczące instytucji kultury, szczegóły w linku:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

ŻYCIE SPOŁECZNE

WYDARZENIA KULTURALNE – OGRANICZENIA


ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W CAŁYM KRAJU:

Od 4 maja muzea i galerie sztuki są otwarte i mogą funkcjonować w ścisłym reżimie sanitarnym. Obowiązuje limit osób – 1 os. na 15 m2.

Obowiązuje do 5 czerwca

Teatry, opery, filharmonie

  • zawieszenie wszystkich wydarzeń z udziałem publiczności
  • możliwość organizowania wydarzeń online
  • możliwość prowadzenia działań niezbędnych do przygotowania wydarzeń artystycznych, takich jak: próby i ćwiczenia, nagrania fonograficzne i audiowizualne

Kina

  • zakaz działalności związanej z projekcją filmów lub nagrań wideo z udziałem publiczności w kinach i na otwartej przestrzeni

Obowiązuje do 14 maja/28 maja

Od 15 maja zostaną otwarte kina i teatry na świeżym powietrzu. Tego typu miejsca będą mogły funkcjonować w ścisłym reżimie sanitarnym – max. 50 proc. obłożenia.

Od 29 maja zostaną otwarte kina i teatry. Tego typu miejsca będą mogły funkcjonować w ścisłym reżimie sanitarnym – max. 50 proc. obłożenia.

Obowiązuje do 5 czerwca

Domy i ośrodki kultury

  • zakaz działalności związanej z udziałem publiczności, w tym prowadzenia działalności edukacyjnej, projekcji filmów oraz organizowania koncertów i wernisaży
  • możliwość prowadzenia działań edukacyjnych przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość
  • możliwość organizowania wydarzeń online
  • możliwość prowadzenia działań takich jak próby i ćwiczenia (niezbędnych do przygotowania wydarzeń artystycznych) przez zorganizowane grupy artystyczne

Obowiązuje do 14 maja

Od dnia 15 maja do dnia 28 maja prowadzenie działalności przez domy i ośrodki kultury oraz świetlice jest dopuszczalne wyłącznie na otwartym powietrzu, pod warunkiem udziału nie więcej niż 15 osób, zachowania odległości 1,5 m pomiędzy uczestnikami oraz zapewnienia, aby uczestnicy nie spożywali napojów lub posiłków.

Od dnia 29 maja prowadzenie działalności przez domy i ośrodki kultury oraz świetlice jest dopuszczalne także w pomieszczeniach, pod warunkiem udziału nie więcej niż 15 osób, zachowania odległości 1,5 m pomiędzy uczestnikami, zapewnienia, aby uczestnicy realizowali nakaz zakrywania ust i nosa oraz zapewnienia, aby uczestnicy nie spożywali napojów lub posiłków.

Ponieważ Gminny Ośrodek Kultury w Klukach nie posiada bezpiecznego i zapewniającego określone wymogi terenu rekreacyjnego, to zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami nie mamy na dziś możliwośći zorganizowania zajęć. Natomiast kierując się w.w. wytycznymi, jeżeli  zajęcia i wydarzenia będą mogły być organizowane w pomieszczeniach, to po 29 maja GOK w Klukach zaprosi do udziału w zajęciach. Wkrótce przedstawimy szczegóły.

czytaj dalej... na temat: AKTUALNE ZASADY I OGRANICZENIA

WAŻNE

Utworzono dnia 10.05.2021

 

Witamy serdecznie na stronie GOK   w Klukach. Miło nam, że jesteś naszym gościem. Mamy nadzieję,     że spodoba Ci się nasza witryna. Znajdziesz tu informacje dotyczące zarówno GOK-u, jaki i gminy Kluki. Dowiesz sie o realizowanych przez nas projektach, pomysłach, planach, wydarzeniach, imprezach. Liczymy,    że od dziś będziesz częstym gościem    na tej witrynie...

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny