Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 3:

GRATULACJE !!!

Utworzono dnia 05.07.2021

3 lipca na zamku w Uniejowie odbył się półfinał konkursu kulinarnego dla KGW "Polska od Kuchni". Nasze Koło reprezentowały panie: Janina Rożek, Daniela Maleńczyk, Karolina Pawełoszek, Renata Walczak i Monika Wlazłowska. Do półfinału Koło zostało nominowane w 4 kategoriach: kulinarnej, artystycznej, Miss Wdzięku do 45 lat oraz kobieta gospodarna. Miło nam poinformować, że Panie wywalczyły III miejsce w konkursie kulinarnym  OGROMNE GRATULACJE!!!. Niezwykłe zainteresowanie i zachwyt wzbudziły również ANIOŁY p.Janeczki Rożek. Pracami p. Janeczki zainteresowała się również telewizja, która wyemitowała spotkanie w programie Pytanie na Śniadanie

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/54663477/na-zywo-z-uniejowa-cz1

Życzymy Kołu Gospodyń Wiejskich w Klukach kolejnych sukcesów.

 

czytaj dalej... na temat: GRATULACJE !!!

ZAJĘCIA WAKACYJNE

Utworzono dnia 06.08.2021

Harmonogram zajęć w GOK-u na miesiąc sierpień:

  • Zajęcia taneczne: 2, 9, 16 sierpnia

  • Zajęcia plastyczne: 12 sierpnia

  • Mali Kucharze: 4, 11 sierpnia

  • Planszówki: 3, 10 sierpnia

Jeżeli zajęcia został już opłacone to nadpłaty zostaną rozliczone we wrześniu lub na prośbę rodziców zwrócone.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z ZAJĘĆ WAKACYJNYCH!

czytaj dalej... na temat: ZAJĘCIA WAKACYJNE

SIEĆ NA KULTURĘ

Utworzono dnia 29.06.2021

Wiele ciekawych informacji, sporo nowych wiadomości oraz fajnie spędzony czas przekłada się na udział w zajęciach pn. „Kompetencje medialne”, które odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w ramach ogólnopolskiego projektu „Sieć na kulturę”.

Zajęcia są nieodpłatne, prowadzone przez profesjonalnego trenera, a efektem udziału GOK-u w Klukach będzie doposażenie instytucji w 6 laptopów. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

      

 

     

czytaj dalej... na temat: SIEĆ NA KULTURĘ

ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA

Utworzono dnia 29.06.2021

Uprzejmie informujemy, że Gminny Ośrodek Kultury w Klukach prowadzi  w okresie wakacyjnym zajęcia  według zamieszczonego poniżej harmonogramu.

Jedynym wyjątkiem będzie odwołanie zajęćw tygodniu, w  którym odbywać się będą WAKACIE Z GOK-KIEM tj. od 19 do 23 lipca.

czytaj dalej... na temat: ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA

WAKACJE

Utworzono dnia 26.07.2021

W piątek 23 lipca zakończyliśmy cykl zajęć wakacyjnych z GOK-iem. Biorąc pod uwagę opinie uczestników i ich rodziców, były to udane i atrakcyjne spotkania. Zaczęliśmy od wycieczki do Mikrokosmosu w Ujeździe, we wtorek byliśmy w kinie Helios, w środę gościło nas Gospodarstwo Agroturystyczne "Kardynał", w czwartek odbyliśmy podróż do wioski indiańskiej Tatanka w Solcu Małym, natomiast w piątek bawiliśmy się w GOK-u. Ogromnie podziękowania należą się tym, bez których wakacje w GOK-u nie byłyby takie fajne! Dziękujemy firmie BEWA (za napoje), Gospodarstwu Agroturystycznemu "Kardynał" Grobla, (za piękne przyjęcie i umożliwienie przeprowadzenia zajęć w plenerze), Posterunkowi Policji w Klukach i Ochotniczej Straży Pożarnej w Klukach (za fajne spotkanie i pomoc w organizacji zajęć).

Pozostały miłe wspomnienia, które uwieczniliśmy na zdjęciach. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim dzieciom, za udział w tegorocznych półkoloniach. Obiecaliśmy uczestnikom, Ze jeszcze niedługo spotkamy się ponownie w GOK-u, więc do zobaczenia!

czytaj dalej... na temat: WAKACJE

INFORMACJA

Utworzono dnia 23.07.2021

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 lipca 2021 roku Gminny Ośrodek Kultury w Klukach będzie czynny od godziny 10.00 do godziny 18.00.

Zajęcia w tym dniu odbywają się bez zmian.


 

czytaj dalej... na temat: INFORMACJA

GODZINY PRACY GOK OD 28 CZERWCA DO 9 LIPCA

Utworzono dnia 25.06.2021

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Klukach uprzejmie informuje, że w związku z okresem urlopowym od 28 czerwca do 9 lipca 2021 roku instytucja będzie funkcjonowała według zamieszczonego poniżej harmonogramu. Godziny pracy instytucji dostosowane zostały do organizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury zajęć.

czytaj dalej... na temat: GODZINY PRACY GOK OD 28 CZERWCA DO 9 LIPCA

 

Witamy serdecznie na stronie GOK   w Klukach. Miło nam, że jesteś naszym gościem. Mamy nadzieję,     że spodoba Ci się nasza witryna. Znajdziesz tu informacje dotyczące zarówno GOK-u, jaki i gminy Kluki. Dowiesz sie o realizowanych przez nas projektach, pomysłach, planach, wydarzeniach, imprezach. Liczymy,    że od dziś będziesz częstym gościem    na tej witrynie...

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny